Sertifikasyon
ISO 9001:2015
Yerli Üretim
#Türkiye
%100 Memnuniyet
Mutlu Müşteri
Ürün Katalogu

Sondaj Kimyasalları

Sondaj Kimyasalları

ALTINDAĞ KİMYA olarak Tüm sondaj sektörüne, ileri teknolojiyi kullanarak şirketlerin istekleri doğrultusunda üretken ve yenilikçi çözümler sunarak sektöre hizmet vermek.

Sondaj Köpükleri

  • ALFOAM CW

Alkalinite ve Sertlik Kontrol Ürünleri

Alkalinite suyun, suyu daha asidik hale getirecek pH değişikliklerine direnme kapasitesidir. Alkalinite, zayıf asitler ve bunların konjugat bazlarından oluşan bir tampon çözeltisinin kuvvetidir. 

Viskozite Yapıcı Ürünler

Viskozite, bir akışkanın, yüzey gerilimi altında deforme olmaya karşı gösterdiği direncin ölçüsüdür. Akışkanın akmaya karşı gösterdiği iç direnç olarak da tanımlanabilir. Viskozitesi yüksek olan sıvılar ağdalı olarak tanımlanırlar.

İnceltici Ürünler

Vücudumuz, ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak için vücudumuzdaki yağlardan faydalanırlar. Çok yağlı ya da çok tatlı gıdalar tükettiğimizde yeterince hareket etmezsek vücut bu yağları yakamaz ve vücutta birikmeye başlar. Bunun sonucu olarak da fazla kilolar ortaya çıkar.

Ağırlaştırıcı Ürünler

Su Kaybı Düşürücü Ürünleri

Kuyu Stabilizesi Kontrolü Ürünleri

Tuzlar

bir asitle bir bazın tepkimeye girmesi neticesinde meydana gelen maddedir. Tuz asitteki artı yüklü iyonla bazdaki eksi yüklü iyondan meydana gelir. Asitle baz arasındaki tepkime nötrleşme tepkimesi olup bu esnada tuz ve su ortaya çıkar. 

Köpük Gidericiler

Bir köpük giderici veya anti-köpük maddesi azaltır ve oluşumunu engelleyen bir kimyasal katkı maddesi bir köpük olarak endüstriyel proses sıvıları

Çimento Kimyasalları

Çimento üretimi sırasında değirmen kapasitelerinde sağlanan artış, üretimde enerji tasarrufunu ve maliyetlerde azalmayı da sağlar.

Takım Kurtarma Ürünleri

Kuyu Aktivatörler

Kaçak Önleyici Ürünler

Yağlayıcı ve Yüzey Aktif Ürünler

Biosit Ürünler

Korozyon Önleyici Ürünler