Sertifikasyon
ISO 9001:2015
Yerli Üretim
#Türkiye
%100 Memnuniyet
Mutlu Müşteri
Ürün Katalogu

Kimyasallar

Her sektöre özel formüller.

Tekstil Kimyasalları

Tüm yardımcı maddelere genel bakış bilgileri içermektedir. Ayrıntılı bilgilere katalogtaki teknik bölümlerden ulaşabilirsiniz. Özel ürünler ve özel prosesler bu standart katologda yer almamaktadır. Bu tür taleplerinizi Altındağ Kimya ekibine ileterek gerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Her türlü teknik bilgi alışverişi için Altındağ Kimya ekibi günün her saatinde daima hazırdır.

Ürünlerimiz arasında; yapıştırıcılar, derz dolgular, su yalıtım sistemleri, zemin sistemleri, özel amaçlı ürünler, kalıp ayırıcılar, beton katkı maddeleri, harç katkıları bulunuyor.

Altındağ Kimya, tekstil baskı endüstrisi için gerekli tüm kimyasalları müşterilerine sunmaktadır. Pigmentler, boyalar, binderler, kıvamlaştırıcılar (doğal ve sentetik), ön işlem ve boyama aplikasyonlarında her daim ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Endüstriyel temizlik ürünleri konusunda geniş bir ürün gamı bulunan ALTINDAĞ KİMYA ayrıca endüstriyel temizlik sektöründe var olan firmalara Ar-Ge ve formülasyon danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Hem zorunlu standartların hem de müşterilerimizin kendi gereksinimlerinin karşılanması için özel çözümler sunuyoruz. Tarım sektörüne yönelik ürünlerimiz; toprağın gereksinim duyduğu ilave temel elementler olan Azot (N), Fosfat (P2O5), Potasyum (K), bazlı klasik ve özel gübre çeşitleri.

Gıda güvenliği ve kalitesine yönelik, yüksek standartlara sahip ürünler sunuyoruz.

Deterjan ve temizlik sektörüne yönelik, geniş ürün portföyümüzle hammadde tedariği yapıyor, yenilikçi çözümler üretiyoruz.

ALTINDAĞ KİMYA olarak Tüm sondaj sektörüne, ileri teknolojiyi kullanarak şirketlerin istekleri doğrultusunda üretken ve yenilikçi çözümler sunarak sektöre hizmet vermek.